Atrakcje w okolicy

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Kup voucher

Atrakcje w okolicy

Pomerania Fun Park

Pomerania Fun Park

to największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Na terenie Parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. To również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty. W Parku znajduje się również autentyczna wioska wikingów – Trollborg to gród składający się z 10 chat, w których latem żyją i pracują prawdziwi wikingowie.

Godziny otwarcia w lipcu i sierpniu: codziennie 10:00-19:00. Cennik i pozostałe godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie www.parkpomerania.pl

Ogrody Hortulus

Ogrody Hortulus

Do zwiedzania dostępnych jest 28 różnych ogrodów
tematycznych. Łącznie zgromadzonych jest ponad 6 tysięcy gatunków i odmian roślin.

Cennik i godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie www.hortulus.com.pl

Western Park

Western Park

największy tego typu obiekt w województwie zachodniopomorskim. Na terenie parku znajduje się mnóstwo atrakcji podzielonych tematycznie. W dużej mierze zostały one przygotowane z myślą o rodzicach i ich dzieciach, które uwielbiają przecież zabawy w kowbojów i Indian. Tutaj mają okazję poczuć się tak, jakby faktycznie znalazły się na Dzikim Zachodzie.

Cennik i godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie www.dzikizachod.com.pl

Miasto Myszy

Miasto Myszy

niesamowite miejsce pulsujące energią ok. 500 małych myszek, zlokalizowane w Porcie Pasażerskim (ok. 50 m od kołobrzeskiej latarni), a ukryte w podziemiach dawnego Kapitanatu Portu Morskiego. Wnętrze odwzorowuje mysią norę porośniętą zieloną trawą i korytarze z oryginalnymi rurami w fluorescencyjnych barwach przypominającymi ciągi kanalizacyjne, jakie znajdują się pod każdym miastem.

Cennik i godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie miastomyszy.pl

Muzeum 6D - Maszoperia

Muzeum 6D - Maszoperia

to kraina czarów, magii i legend o zaczarowanych sieciach, rybakach, złych wiedźmach i dobrych czarownicach. Muzeum jest wyjątkowe, ponieważ do oglądania ekspozycji zaangażowane są tu wszystkie zmysły człowieka. Malowidła widniejące na ścianach oglądać można w technice 3D zakładając do tego specjalne okulary. Można tu usłyszeć szum morza, śpiew mew, poczuć wiatr we włosach, pobłądzić we mgle i w mroku, zasiąść przy biesiadnym stole rybaków i poczuć klimat takiej uroczystości, a w chacie rybackiej poczuć aromat zdrowych, rumianych jabłek.

Cennik i godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie www.muzeum6d.pl

Muzeum figur woskowych

Muzeum figur woskowych

To wspaniała zabawa dla całej rodziny. Można spotkać najwybitniejsze postaci ze świata filmu, muzyki a także postaci z bajek.

ul. Marii Rodziewiczówny 1A Lokal 25, Kołobrzeg.

Motylarnia

Motylarnia

To miejsce, w którym pasjonaci motyli mogą podziwiać kilkadziesiąt gatunków z różnych zakątków świata.Atrakcją jest również wylęgarnia,w której można zaobserwować etapy rozwoju motyla.

ul. Połczyńska 73, Koszalin.

Papugarnia

Papugarnia

Miejsce, w którym papugi latają swobodnie. Można spotkać wiele gatunków papug, które można obejrzeć z bliska.

Ul. Połczyńska 73, Koszalin.

Godziny otwarcia oraz cennik znajdą Państwo na stronie www.papugarnia.net

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij