O hotelu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Gwarancja najniższej ceny

Kup voucher

Co nas wyróżnia?

Emocja SPA to nowoczesny hotel trzygwiazdkowy, położony w jednym z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce – Mielnie.

Wyjątkowa lokalizacja

Dzięki wyjątkowej lokalizacji – położeniu na mierzei, przy samym Jeziorze Jamno i zaledwie kilka minut spacerem od szerokiej, piaszczystej plaży, Hotel Emocja SPA jest idealnym wyborem dla wszystkich szukających wypoczynku w przepięknej scenerii. Goście ceniący aktywne spędzanie wolnego czasu, oprócz spacerów wzdłuż plaży i wycieczek rowerowych po zielonej okolicy szczególnie docenią sporty wodne tj. żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing czy rejs kultowym promem „Koszałek” po jeziorze.

Architektura

Oryginalny nowoczesny design i liczne nawiązania do Złota Bałtyku – bursztynu, z którym jesteśmy związani od ponad 20 lat, tworzą niepowtarzalną atmosferę i charakter miejsca. Hotel posiada 26, komfortowo wyposażonych pokoi, każdy z przynajmniej częściowym widokiem na jezioro i oferuje dodatkowe atrakcje takie jak, taras widokowy na dachu z piękną panoramą na Jezioro Jamno i pobliski Koszalin.

Ludzie

Dla nas najważniejszy jesteś Ty – zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i uśmiech na twarzach naszych Gości. Jesteśmy ludźmi z pasją, zawsze otwartymi na Twoje potrzeby, bo to ludzie decydują o atmosferze miejsca i wspomnieniach jakie pozostaną po czasie spędzonym w naszym hotelu. Kameralność hotelu to nasz atut!

Mikroklimat

Nie od dziś wiadomo, że nadmorski klimat sprzyja zdrowiu. To właśnie dlatego, tysiące osób decydują się na urlop nad polskim morzem, gdzie stężenie jodu jest często kilkukrotnie wyższe niż w cieplejszych krajach południa.  Dodać należy, że najwięcej jest go w powietrzu w okresie jesienno-zimowym. 

Ekologia

Ochrona środowiska i odpowiedzialne korzystanie z zasobów jest ważnym punktem naszej działalności. Dzięki wykorzystaniu paneli solarnych zamontowanych na dachu możemy, w sezonie letnim, ogrzać nawet 100% ciepłej wody wykorzystywanej w hotelu korzystając wyłącznie energii słonecznej. Używamy również nowoczesnego, energooszczędnego oświetlenia, w większości wykonanego w technologii LED.

Bursztyn

Hotel*** Emocja SPA to powstał z pasji do jednego z największych skarbów polskiej natury – bursztynu. Jest on obecny nie tylko w nazwie hotelowej restauracji, ale również w wielu miejscach hotelu. Kamień ten, nazywany również Złotem Bałtyku, fascynuje Właścicieli od wielu lat, czego wynikiem jest założona w 1991 roku firma PPUH „Emocja”, specjalizująca się w obróbce bursztynu. Czytaj więcej

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij